290 Euro

2
1
87 sqmtr

Tiranë

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3,pallat i ri(pa ashensor)ne zone qe ofron mundesi facilitetesh.Apartamenti karakterizohet nga organizim shume i mire i ambienteve,ku perfshin ambient gatimi dhe sallon ndenje,dhome gjumi matrimoniale,dhome gjumi me dy krevate tek,tualet me dritare,ballkon me siperfaqe te konsiderueshme.Drite dhe ndricim natyral.I mobiluar ne stil minimalist bashkekohor por tejet komod.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon