290 Euro

2
1
98 sqmtr

Mbrapa Hotel”Koloseut”

Apartament me vendndodhje ne zone ku ofrohen te gjitha sherbimet e domosdoshme per jetesen e perditshme,ne afersi me qendren dhe akses me lehtesi me daljen nga Tirana.I mireorganizuar dhe mobiluar me te gjitha kushtet per jetese komode dhe te qete.Pershkohet nga drita dhe dielli gjate gjithe dites.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon