250 euro

2
1
80 sqmtr

Prane shkolles Andon Zako Cajupi

Apartament me hapesira te bolleshme te arreduara dhe mobiluara ne stil bashkekohor.Drite dhe ndricim natyral.E kompletuar me te gjitha mobiljet,elektroshtepiake.I pozicionuar ne zone me akses ne rrugen kryesore.Apartamenti jepet per dy vazja studente.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni.