270 Euro

2
1
100 sqmtr

Pranë lokal Bently.

Apartamenti eshte i strukturuar ne kuzhine,sallon ndenje,dhome gjumi matrimoniale dhe dhome femijesh lehetesisht e personalizueshme sipas stilit tuaj,tualet me dritare dhe ballkon me pamje te mire.E mobiluar me te gjitha kushtet,elektro-shtepiake funksionale.Drite dhe ndricim natyral.Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon