400 euro

2
2

Tirane

Super apartament i pozicionuar ne zone elitare,prane sherbimeve te domosdoshme per jetesen e perditshme.Apartamenti karakterizohet nga hapsira te bollshme dhe komode,me organizim perfekt te ambienteve dhe mobilim ne stil modern,me te gjitha pajisjet dhe elektroshtepiake funksionale,sistem kondicionimi,parket.Pershkohet nga drita dhe diellit ne pjesen me te madhe te dites.Per me shume infromacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontakoni.