350 Euro

2
2
120 sqmtr

Pranë Bar Unic

Apartament modern i pozicionuar në pallat të ri me ashensor,në zonë goxha të zhvilluar dhe populluar së fundmi.I kompletuar me gjithçka i duhet një banesë për jetesë komode.Mobilim modern,hapësira të mëdha me dritë dhe diell gjatë gjithë ditës.Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë mos ngurroni të na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon