290 Euro

2
1
2
80 sqmtr

Tiranë

Apartamenti eshte i organizuar ne ambient gatimi dhe sallon ndenje,korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit,tualet,ballkon me pamje te mire.I mobiluar me kushte bashkekohore.Drite dhe ndricim natyral,tejet komod. Post parkimi,garazhd.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon