290 euro

1
1
60 squares

Tirane

Apartament 1+1,me siperfaqe te konsiderueshme me organizim dhe mobilim te mire te ambienteve.Drite dhe diell ne pjesen me te madhe te dites.I pozicionuar ne pallat te ri,rrethuar me dyqane,farmaci,markete dhe sherbime te tjera,afersi me qendren,lehtesisht e aksesueshme me kembe.Per me shume informacion mos ngurroni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon