290 euro

1
1
60 sqmtr

Stacioni i Trenit

Apartament me siperfaqe te konsiderueshme i pozicionuar ne pallat te ri me ashensor,ne zone me afersi me qendren dhe sherbime publike dhe private.Totalisht i kompletuar me elektroshtepiake te reja,punime cilesore,arredim bashkekohor.Orientim me drite dhe diell.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon