250 euro

1
1
68 sqmtr

Tirane

Super apartament i pozicionuar ne zone qe ofron mundesi facilitetesh.Ambiente te mireorganizuar adhe mobiluar me kushte bashkekohore,sistem kondicionimi,elektroshtepiake dhe instalime funksionale,parket.Drite dhe ndricim natyral.Hapesira te bolleshme dhe te rehatshme.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon