250 Euro

1
1
65 sqmtr

Tiranë

Apartamenti ndodhet ne zone qe ofron mundesi facilitetesh.I mobiluar me te gjitha kushtet,stil minimalist bashkekohore,investuar me parket.Drite dhe ndricim natyral.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.