360 Euro

2
1
73 sqmtr

Myslym Shyri

Jepet me qera apartament 2+1 ne Myslym Shyr.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te nje pallati ekzistues.

Ka mobilim shume te mire, e organizuar ne 2 dhoma gjumi, tualet, kuzhine dhe ballkon.

Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

AGJENSIA "REAL HOME"

External Features

  • Ballkon