380 Euro

2
1
110 sqmtr

Liqeni i Thate

Te Liqeni i Thate jepet super apartament 2+1.

Eshte totalisht i mobiluar me te gjithe elektroshtepiaket dhe mobiljet e reja dhe bashkohore.

Ka nje siperfaqe prej 110M2, dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, tualet, ambjent gatimi sallon dhe ballkon.

Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor.

Brenda cmimit ka te perfshire edhe garazhin.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

AGJENSIA "REAL HOME"

External Features

  • Ballkon