75,000 i diskutueshem

11
1
100 squares

OKAZIOOON!

Shitet apartament 2+1 te Liqeni i Thate, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, organizim shume i mire i ambienteve, dhoma te medha dhe me hapsire, orjentim jug-perendim,