450

2
2
115 squares

Hamdi Garunja

Jepet me qire  super apartament 2+1 te liqeni i thate, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe pasijet elektro-shtepiake te reja dhe ne gjendje shume te mire, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, 4e pershtatshme per ato familje qe duan nje jetes komode dhe luksoze

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon
  • Ballkon i dytë