87,000

2
1
93 squares

OKAZIOOON!

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit, organizim shume i mire i ambienteve, hyrje e madhe dhe me drite, orjentim jug-perendim, pallat i ri me ashensor, me hipoteke te rregullt

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon