500 Euro

3
1
95 sqmtr

KOMUNA E PARISIT

Apartament 3+1 me qira te Komuna e Parisit, me një sipërfaqe prej 95 m2.

Totalisht i mobiluar me arredim modern.

Organizohet ne: 3 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenje, 1 tualet dhe 2 ballkone ku njëri prej tyre është organizuar në kuzhinë. Apartamenti është i investuar dhe i pajisur me 2 kondicioner.

Ndodhet në një nga zonat më elitare të Tiranës, lehtësisht e aksesueshme me Liqenin, Sheshin Wilson dhe Unazën e Madhe.

Për më shumë informacion ose për ta vizituar, na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon