400 Euro

1
1
65 sqmtr

KOMUNA E PARISIT

Jepet me qira super apartament 1+1 totalisht i kompletuar me një sipërfaqe totale 65m2, te Komuna e Parisit.

Apartamenti organizohet në 1 dhome gjumi, 1 ambient ndenje dhe gatimi dhe 1 tualet.

Ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri, me ashensor.

Per me shume infromacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

AGJENSIA "REAL HOME

External Features

  • Ballkon