450 I Padiskutueshem

3
2
130 sqmtr

Jepet me qira apartament me qira 3+1 ne zonen e Komunes se Parisit. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert, i perbere nga ambjent  ndenje ,ambjent ngrenie  3 dhoma gjumi ,2 tualete  dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri ,cilesor dhe me administrim te mire.