450 Euro

2
2
101 sqmtr

Komuna e Parisit

Te Komuna e Parisit jepet super apartament 2+1+2WC.

Eshte totalisht i mobiluar me te gjithe elektroshtepiaket dhe mobiljet e reja dhe bashkohore.

Ka nje siperfaqe prej 101M2, dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, tualet, ambjent gatimi sallon dhe ballkon.

Eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

AGJENSIA "REAL HOME"