350

2
2
103 sqmtr

Don Bosco

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nder komplekset me te reja  te Tiranes ''Fiori Di Bosco''.Apartamenti i pabanuar me pare , i mobiluar me gjithcka te re , ne stil modern dhe bashkekohor. Ambjent i mireorganizuar , planimetri shume e rregullt, drite dhe ngrohtesi natyrale.Ambjent i kendshem dhe komod per te banuar.

External Features

  • Ballkon