80,000

2
2
95 squares

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit, ka organizim te rregullt te hapsirave, duke vazhduar me korridor qe te shperndan ne dhoma, sallon i madh dhe me hapsire i ndare vecmas nga pjesa e guzhines, dhe ballkoni, dhome gjumi matrimoniale me tualet si dhe dhome femijesh, tualeti kryesor eshte me dritare, ka orientim jug-perendim, me hipoteke te rregullt

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Balcony