700 Euro

2
1
103 sqmtr

Qender

Jepet super apartament ne qender te Tiranes, prane Galerise. Apartamenti eshte 2+1, dhe ka nje siperfaqe prej 103 m2. Ndodhet ne katin e 6-te me ashensor. Disponon 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. Apartamenti ka mobilim modern dhe ambjentet shume te mirorganizuara. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni

External Features

  • Ballkon