500 euro

2
1
105 sqmtr

Tirane

Super rezidencë në zonën elitare të Tiranës,pranë shërbimeve të domosdoshme për rutinën e ditës.Hapësira tejet të bollshme të organizuara në mënyrë perfekte dhe mobiluar në stil bashkëkohor.Dritare derë në dysheme që mundësojnë plot dritë dhe diell gjatë gjithë ditës.Mos humbisni mundësinë të jetoni në komoditetin që ta ofron vetëm kjo banesë ideale.Për më shumë informacion na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon