600 euro

1
2
68 sqmtr

Myslym Shyri

Jepet me qira duplex i pozicionuar ne katine 5(pallat ekzistues)ne nje nder zonat me te miar e cila ndodhet ne afersi me te gjitha sherbimet e rendesishme per jetesen.Duplexi eshte i pershtatur ne 1+1 dhe i organizuar ne menyre perfekte ku perfshin ambient gatimi dhe sallon ndenje,dhome gjumi e mobiluar dhe arreduar me detaje te vecanta dhe moderne,verande e bollshme e organizuar ne menyre tejet interesante dhe te rehatshme,xhakuzi,dy tualete.Arredimi dhe mobilimi modern e bejne edhe me komod jetesen ne kete apartament.Orientim me drite dhe diell gjate gjithe dites.Per informacion te metejshem ju lutem na kontaktoni!