400 Euro

2
1
110 sqmtr

Rr e Kavajes

Jepet me qera apartament 2+1 prane Kompleksit Delijorgjit! Apartamenti eshte i mobiluar dhe ambjentet i ka shume te mirorganizuara. Dispono 2 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine, sallon dhe ballkon. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar nga klientet.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon