400 Euro

3
1
110 sqmtr

Vizion Plus

Jepet me qera apartament 3+1 Vizion PLus, ne Don Bosko!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110M2 dhe disponon 3 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine, sallon dhe ballkon.

Apartamenti ka mobilim shume te mire. Pallat i ri me ashensor.

Preferohen te huaj.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Agjensia "Real Home"

External Features

  • Ballkon