380 Euro

3
1
115 sqmtr

Liqeni i Thate

Jepet me qera apartament 3+1 tek Liqeni i Thate!

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115M2 dhe disponon 3 dhoma gjumi, 1 tualet, kuzhine, sallon dhe ballkon.

Apartamenti ka mobilim shume te mire.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Agjensia "Real Home"

External Features

  • Ballkon