35,000 leke

2
1
140 sqmtr

Vilat Gjermane

Jepet me qera apartament 2+1 totalisht e kompletuar me dy dhoma gjumi, mobilje dhe elektroshtepiake te reja.

Ndodhet ne katin e katert pallat i ri me pamje panoramike te qytetit.

Parkim personal, verande e shfrytzueshme.

Sip 140 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire.

Per me shume informacion na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon