450 euro

2
1
87 squares

Liqeni i Thate

Jepet me qera super apartament tek Liqeni i thate, ndodhet ne katin e dyte pallat i ri me ashensor. Sip, 87 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Apartamenti eshte me nje mobilim luxoz, me parket , jakuzi, mobilje dhe elektroshtepiake te reja . Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon