500 Euro

1
1

Stacioni i Trenit

Jepet me qera apartament 2+1 prane Stacionit te Trenit!

Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe eshte me mobilim modern.

Ambjente te mireorganizuara.

Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!