45,000 Leke

2
1
95 sqmtr

Globe

Jepet me qera apartament 2+1 tek Globe.

Apartamenti ndodhet ne kat te trete  dhe ka mobilim bashkekohore.

Me elektroshtepiake  funksionale.

Sip 95 M2, kati 3, totali i kateve 9, 1 tualet, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon.

Ndodhet shume prane te gjitha sherbime kryesore te jeteses.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon