500 Euro

2
1

Rruga Elbasanit

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga Elbasanit!

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe eshte me mobilim modern, me parket.

Ambjente te mireorganizuara.

Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!