400 Euro

2
1

Komuna e Parisit

Jepet me qera apartament 1+1 te Komuna e Parisit.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte, ne pallat  te ri me ashensor.

Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ambjente te mireorganizuara.

Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!