450 Euro

2
1

Rr Mustafa Matohiti

Jepet me qera apartament 2+1 te Kodra e Diellit. 
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, eshte i pabanuar me pare, i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe mobiljet te gjitha te reja. Njera nga dhomat e gjumit eshte e pamobiluar dhe mobilohet sipas preferencave te qiramarresit! 
Me parket. 
Sip, 100 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon