330 Euro

2
1

Kodra e Diellit

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kodra e Diellit.

Ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe eshte me mobilim shume te mire bashkekohore.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!