35,000 Leke

2
2
100 sqmtr

Fusha Aviacionit

Jepet me qera apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit.

Apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe ambjentet i ka shume te mirorganizuara. Disponon 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 2 tualete, kuzhine.

Preferohen familjare.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Agjensia "Real Home"

External Features

  • Ballkon