370 Euro

1
1
60 sqmtr

Mine Peza

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga "Mine Peza" prane Prokurorise se Tiranes. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e reja. Ka mobilim modern. Zone shume e qete. Per me shume informacion mund te na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon