300 Euro

2
1

Zogu i Zi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi.

Ndodhet ne pallat te ri me ashensor dhe eshte totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!