250 Euro

1
1

Fresku

Jepet me qera apartament 1+1 te  Fresku.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete, ne pallat  te ri me ashensor.

Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ambjente te mireorganizuara.

Per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon