30,000 Leke

1
1
55 sqmtr

Ali Demi

Jepet me qera apartament 1+1 ne Ali Dem, prane Maternitetit. Apartamenti ka mobilim shume te mire. Disponon 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, sallon dhe kuzhine.Pallat i ri me ashensor. Per me shume detaje na kontaktoni.

External Features

  • Ballkon