450 Euro

2
1
100 sqmtr

Rr e Kavajes

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes, prane Globe. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Disponon 2 dhoma gjumi, 1 tualet,kuzhine, sallon dhe ballkon. Per me shume detaje ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.