300 Euro

1
1
62 sqmtr

rr e Barrikadave

Jepet me qera apartament 1+1 ne katin  e katert pallat i ri.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Ndodhet pak hapa nga sherbimet private e publike.
Amjentet ndahen ne: korridor,  sallon ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Per me shume i nformacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

 

 

External Features

  • Ballkon