35,000 i diskutueshem

1
1
82.8 squares

OKAZIOOON!

Shitet apartament 1+1 ne Fresk, ka organizim mjaft te rregullt me hapsira totalisht te shrytezuara , hyrje e madhe dhe me drite, pallat i sapondertuar me teknikat me te fundit te ndertimit,

External Features

  • Ballkon