700

3
2
1
115 sqmtr

Jepet me qira super apartament 3+1 ne Bllok, ka organizim mjaft te rregullt te hapsirave, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, i investuar me parket, elektro-shtepiaket dhe mobiljet jane te reja dhe teper cilesore, elektro-shtepiaket jane inverter A++ , me 3 kondiciner tualet me dritare dhe me hidrosanitare luksoze, ndodhet ne zonen me te preferuar te Tiranes, shume prane institucioneve dhe ambienteve te argetimit

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Balcony