500

2
2
130 squares

Jepet me qira super apartament 2+1 ne bllok, eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake te reja, apartamenti eshte i investuar me parket, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor .

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon
  • Ballkon i dytë