2
2
105 squares

Jepet me qira super apartament 2+1 ne bllok, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elettro-shtepiake te reja, apartamenti eshte i arreduar me arkitekt

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Ballkon