32,000 Leke

2
1
100 sqmtr

Astir

Ne Astir jepet me qera super apartament 2+1. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri, me ashensor. Ka mobilim modern. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi mjaft te bollshme, kuzhine e madhe bashk me sallonin e ndenjes, tualetin dhe nje ballkon me nje pamje shume te bukur. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

External Features

  • Ballkon