500 euro

2
1
100 sqmtr

Rr.Andon Zako Cajupi

Ofrohet me qira super apartament pozicionuar ne katin e 7, ne pallat te ri me ashensor,ne zonen me kryesore te kryeqytetit,prane sherbieve publike dhe private.Apartamenti karakterizohet nga organizim perfekt i ambienteve ku perfshin,ambient gatimi  dhe sallon ndenje,dhome gjumi matrimoniale,dhome dytesore lehtesisht e personalizueshme sipas deshires apo stilit tuaj,tualet me vaske dhe hidrosanitare funksionale.Mobilim bashkekohor,i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket funksionale,sistem kondicionimi,parket.Apartament me hapesira te bolleshme dhe tejet komode.Per shkak te pozicionit pershkohet nga drita dhe dielli ne pjesen me te madhe te dites.Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos ngurroni te na kontaktoni!