350

21 Dhjetori
2
1
89 squares

Jepet me qira super apartament 2+1 prane 21 dhjetorit, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor , i investuar me parket.

Internal Features

  • Dishwasher

External Features

  • Balcony